Więcej o

Beautify

Makijaż permanentny

BeautifyBeautify, to miejsce w którym niezmiennie na pierwszym miejscu znajduje się dbałość o klienta, której wyznacznikiem w branży beauty, jest doświadczenie, jakość i profesjonalizm.

 

Od wywiadu, odpowiedniego wyboru techniki, poprzez wybór pigmentu dopasowanego do cery i zamierzonego efektu, najwyższej jakości sprzęcie i wykonaniu zabiegu, aż do szczegółowych instrukcji, na temat odpowiedniej pielęgnacji skóry po zabiegu.

 

Pasja to nieustanna analiza trendów I stylu. Każda z nas posiada niepowtarzalny typ urody, który wymaga indywidualnego podejścia. Korzystamy wyłącznie z atestowanego sprzętu, markowanego przez najlepsze linergistki z całego świata oraz renomowanych komponentów w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.W Beautify łączymy wszystkie aspekty makijażu permanentnego w jedyny i niepowtarzalny efekt.

 

Dzieło sztuki — makijaż, który podkreśla urodę przez długie lata, dzięki czemu zadowolone klienteki polecają i chwalą nasze usługi. Rozwój to nie tylko podnoszenie kwalifikacji i modernizacja specjalistycznego sprzętu. Beautify, to miejsce, w którym pod okiem najlepszej polskiej linergistki, możesz odbyć szkolenie z zakresu wszystkich stosowanych przez nas metod i technik makijażu permanentnego.

 

Współpracujemy z marką Broadway Beauty – nasze kursy opieramy o standardy jakościowe i metody nauczania tej marki

Zapisz się już dziś

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam wiadomość

Adres:Generała Józefa Bema 8, 32-600 Oświęcim
(Supermarket Mila I pietro)

Telefon:792 040 722