Makijaż permanentny-

usta

Makijaż permanentny - usta

Makijaż permanentny ust to szereg czynności, które w zależności od zamierzonego efektu, różnią się zakresem pigmentacji, użyciem odpowiednich jego kolorów. Wyrównuje usta, dodaje im symetrii. W cenie zabiegów zawiera się kwota uzupełnienia pigmentu – po miesiącu zabieg powtarza się w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu:

Konturowanie ustPolega na wprowadzeniu wcześniej dobranego pigmentu za pomocą jednorazowej, sterylnej igły umieszczonej w maszynce do makijażu permanentnego. Dopasowanym odcieniem, mocniej zaznaczamy kontur ust przez co ich kolor jest podkreślony, jednocześnie efekt jest subtelny i bardzo naturalny.

 

Kontur utrzymuje się przez 2 – 3 lat, w zależności od wieku i trybu życia klientki.
Zabieg trwa około 2 godziny, a jego koszt to 700 zł.

Efekt pomadkiMaszynowy sposób pigmentacji ust dobranym kolorem tak, aby czerwień wargowa jednolicie pokryta była wybranym odcieniem. Dzięki temu usta wyglądają jak po nałożeniu pomadki – są pełne i bardziej symetryczne.

 

Efekt utrzymuje się przez 2 lata. Uwarunkowane jest to wiekiem i trybem życia klientki.
Czas trwania zabiegu to około 2 godziny. Jego koszt to 900 zł.

Ombre LipsOdpowiedni pigment nakładamy na całej powierzchni ust. Istotą tej techniki jest odpowiednie go rozcieniowanie. Najwięcej przy konturze warg, natomiast im bliżej błony śluzowej ust, tym mniej aplikuje go linergistka.

 

W efekcie są bardziej pełne i mocniej zaznaczone, przy jednoczesnym zachowaniu naturalności.
Czas trwania zabiegu to około 2 godziny. Jego koszt to 900 zł.

Usta 3DNajpopularniejsza i obecnie najchętniej wybierana przez klientki metoda. Podobnie jak w przypadku Ombre Lips, pigment nakładamy na prawie całą powierzchnię ust. Różnica polega na użyciu dwóch różnych jego kolorów.

 

Ciemniejszy nakładamy na praktycznie całe, pozostawiąjąc pośrodku miejsce dla jaśniejszego. Oba odcienie pigmentowane są podczas tej samej wizyty.
Użycie dwóch kolorów tworzy trójwymiarowy efekt – szczególnie polecamy go dla płaskich, mało wyraźnych ust. Zyskają dzięki niemu objętości i wypukłości.

 

Zabieg taki trwa około 3 godzin. Jego efekty utrzymują się 2 lata, w zależności od wieku i trybu życia klientki. Cena to 900 zł

Lip LightDodatkowe rozjaśnienie skóry zaraz nad konturem ust. Świetnie uzupełnia powyższe zabiegi, wzmacniając ich efekty. Optycznie redukuje zmarszczki – skóra wygląda młodziej, co podkreśla całokształt makijażu.

Jego koszt to 150 zł – dodatkowo doliczone do pigmentacji.
Czas zabiegu wydłuża się wtedy o około 30 minut.

Zobacz galerię

Zapisz się już dziś

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam wiadomość

Adres:Generała Józefa Bema 8, 32-600 Oświęcim
(Supermarket Mila I pietro)

Telefon:792 040 722