Szkolenia

Makijaż permanentny szkolenia

Branża beauty zmienia się bardzo szybko i chcąc dotrzymać jej kroku należy nieustannie poszerzać zakres świadczonych usług. Dlatego oferujemy szkolenia w zakresie wszystkich dostępnych u nas metod.

 

Współpracujemy z marką Brodway Beauty — renomowanym w branży beauty szkoleniowcem. To społeczność, która wspiera absolwentów, klientów, oraz partnerów — jak Beautify, a może w przyszłości — także i Ciebie.

 

Oferta skierowana jest do gabinetów kosmetycznych i kosmetyczek, które są nastawione na rozwój i poszerzanie kwalifikacji.

Nasze szkolenia prowadzone są na podstawie standardów jakościowych Broadway Beauty oraz autorskich metod nauczania marki. Jesteśmy ich autoryzowanym partnerem, co jest gwarancją rzetelnej wiedzy popartej praktycznym doświadczeniem.

 

Jeśli pragniesz się rozwijać — poszerzać swoje kwalifikacje, inwestować w umiejętności swoje i swojego zespołu, zapraszamy do kontaktu. Zdobyta wiedza pomoże Ci wyprzedzić konkurencję i wzbogacić ofertę swojego gabinetu o najnowsze trendy w branży.

Zapisz się już dziś

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam wiadomość

Adres:Generała Józefa Bema 8, 32-600 Oświęcim
(Supermarket Mila I pietro)

Telefon:792 040 722